Golden Trick © 2016

 White CODE

Учасники

  1. «Duo Adventures» Адажіо з м'ячами - Євгенія Феткулова та Михайло Сазонов (Україна)

  2. «Duo Midnight Story» акробатична пара - Олена Бурлаченко та Олександр Чистяков (Україна)

  3. «Хроніки Часу» еквілібр на котушках - Олексій Мруз (Україна)

  4. Корд де волан - Ольга Севастьянова (Росія)

  5. «Відображення» парний жонгляж - Яна Драчук та Антоніна Загоренко (Україна-АР Крим)

  6. «Duo Musa» комічна трапеція - Херманідес Розалі та Юсуф Салім Муса (Нідерланди)

  7. «Адреналін» повітряні гімнасти на ременях - Дует «Алансія» Анастасія та Олексій Міщенко (Україна)

  8. «Rustam & Flying Dog» дресура, повітряна гімнастика - Рустам Юлдашев (Україна)

  9. Акробати на джамперах - Євген Смирнов, Єгор Канахін, Олександр Глотов, керівник - Віктор Рощін (Росія)

  10. «Усвідомлення» еквілібр - Андрій Спатарь, керівники - Маргарита Михайлова та Олексій Єгоров (Україна)

  11. «Тарілки з собачкою» комічний жонглер тарілками - Лівіу Тудор (Румунія)

  12. «Trio Beautiful» акробатичне тріо - Анастасія Колодко, Юлія Залуска, керівник - Анастасія Гавриленко (Україна)

  13. «U.S.A. Duo» парна акробатика - Юлія Нос та Олег Колісниченко (Україна)

  14. «Манекен» ручний еквілібр - Владислава Нараєва, керівники - Соболєв Юрій та Носенко Людмила (Україна)

  15. «Моделі» повітряна гімнастика - «Duo Skyline» Анастасія Пархоменко та Олена Харченко, керівник - Людмила Завада (Україна)

  16. «Flash of Splash» петлі - Амалія Аванесян та Євген Абакумов (Україна)

  17. «The Brazilian striptease» ручний еквілібрист та «Комічний бразильський стриптиз» - Рауль Домінгос Вейга (Бразилія)

  18. Recirquel «Night Circus» Last Scene - повітряні ремені - Акос Біріц (Угорщина)

  19. Повітряне кільце соло «МЕ» - Ольга Бойко, представляє цирк «Кобзов» (Україна)

  20. «Кавказ» еквілібр - Євгенія Оболоніна, керівник Ірина Жердєва, представляє цирк «Кобзов» (Україна)

  21. «Run to Infinity» китайська щогла - під керівництвом Дениса Овчаренко (Україна)

  22. Комік - Хуан Карлос Муньос Наварро (Чилі)

  23. «Коррадо та слони» дресирувальник слонів - Коррадо Тоні, представляє цирк «Кобзов» (цирк «Darix Togni» Італія)

  24. «Іван і жираф» дресирувальник жирафа - Іван Дефорж, представляє цирк «Кобзов» (цирк «Darix Togni» Франція)

  25. «Іван та кінь» вища школа - Іван Дефорж представляє цирк «Кобзов» (цирк «Darix Togni» Франція)

  26. «Давіо та тигри» приборкувач тигрів - Давіо Тоні, представляє цирк «Кобзов» (цирк «Darix Togni» Італія)

  27. Клоунський дует - Давіо і Коррадо Тоні, представляє цирк «Кобзов» (цирк «Darix Togni» Італія)

  28. Повітряна штамбертовая рамка - Міхаела Мустяца та Федір Буліга (Молдова)

  29. «Маски» Акробати вольтіжери - Вавілови. Росгосцирк (Росія)

  30. «Kaely» трапеція в качі - Мічелс-Гуалтіері Акаела, Керівник Ёнатхан Анкерс (США)

  31. Повітряне кільце - Аліса Шехтер, керівник Слава Нусинський (Ізраїль)

  32. «Gladius» акробатична четвірка - Андрій Балихін, Максим Молодід, Анна Лях, керівник - Марія Молодід (Україна)

  33. «Impact» диаболо-жонглювання - Мікаель Бетріан (Нідерланди)

  34. «Танок на дроті» - Mіздреа Tудор (Молдова)