Golden Trick © 2016

 White CODE

ЗМІ

Дирекція Міжнародного циркового фестивалю "Золотий трюк Кобзова" запрошує Вас до співпраці і пропонує розглянути пропозицію про інформаційно-партнерському співпрацю в проведенні 7-го Міжнародного циркового фестивалю "Золотий трюк Кобзова". У цьому році фестиваль пройде в місті Київ з 26 по 29 квітня.

Ми пропонуємо Вам рекламні площі в офіційному каталозі Фестивалю, на постерах, листівках та інших рекламно-інформаційних носіях для розміщення логотипу, і інформації про Вашу компанію.

Інформаційні партнери завжди першими отримують інформацію про програму фестивалю, про гостей і учасників і прес-конференціях з ними. Хочемо звернути увагу на те, що тільки інформаційні партнери мають можливість отримання ексклюзивних інтерв'ю з гостями та учасниками фестивалю.

Партнери, які надають фінансову, матеріально-технічну та інформаційну підтримку в проведенні фестивалю згадуються в офіційних документах та інформаційних матеріалах, на презентаціях, прес-конференціях, в телевізійних програмах і радіопрограмах, присвячених проведенню фестивалю, забезпечуються офіційною акредитацією на фестиваль, що дає право відвідувати всі заходи в рамках фестивалю, беруть участь в урочистих церемоніях відкриття і закриття фестивалю.

Партнери фестивалю можуть заснувати свій приз з врученням його під час урочистої церемонії закриття фестивалю.

З усіх питань можливої співпраці, будь ласка, звертайтеся до оргкомітету фестивалю. Будемо раді розглянути Ваші пропозиції про можливу співпрацю.

Фестивальна акредитація преси

Дає право на відвідування шоу і офіційних заходів фестивалю, отримання прес-релізів, проведення ексклюзивних фото-відеорепортажів і інтерв'ю з гостями та учасниками фестивалю та різні інші можливості в рамках проведення фестивалю.

Журналістам, які хочуть акредитуватися, необхідно в обов'язковому порядку надати анонс фестивалю в своєму виданні.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми відповімо на всі Ваші запитання. v.grebenyuk@kobzov.ua + 3097-173-80-73 Вадим Гребенюк - PR-директор.

Журналісти, фоторепортери, представники телекомпаній, радіокомпаній, інтернет-порталів можуть відправити запит, використовуючи наступну форму:

Будь лска, надішліть заповнену форму не пізніше 09 травня 2018.


Акредитаційна формаВсі поля об\'якові для заповнення

Тип медіа


Заповніть, будь ласка, всі поля


Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено!


smi_modal_title

smi_modal_text